Vítejte u specialisty na výpočetní a kancelářskou techniku pro Volyni a okolí. Využijte našich mnohaletých zkušeností v oboru a obraťte se na nás s každým vaším problémem! Nenabízíme nejlevnější zboží na trhu, ale zato u nás najdete jen co bychom si sami koupili a perfektní servis!

Profil firmy (upraveno 16.8.2014)

Motto: "Nabízíme jen to, co bychom si sami koupili."

Prodejna PROFI-Comp je místní obchod s počítači, zabývající se prodejem ve Volyni a blízkém okolí, který staví na osobním kontaktu se svými zákazníky, dostupném servisu a široké nabídce služeb souvisejících s počítači. Hlavní výhodou pro zákazníky je dostupnost a spojení prodejny se servisem v místě jejich bydliště jako protiklad e-shopů, u kterých je možnost opravy, posouzení závady nebo dokonce reklamace vždy velice neosobní, zdlouhavou, komplikovanou a nákladnou událostí. Navíc si u nás můžete sjednat i připojení k internetu od také "místního" poskytovatele Otavanet s.r.o. ze Strakonic, protože v PROFI-Compu chceme podporovat hlavně místní firmy, u kterých máme větší záruku vstřícnosti, snadný osobní kontakt a dostupnost. Díky tomuto přístupu také nabízíme výrobu razítek, velkoplošných tisků a fotoobrazů a reklamních  předmětů ve spolupráci se Strakonickou reklamní agenturou Roset s.r.o.

Firemní strategií  je kvalita za rozumné ceny. Toho se snažíme dosáhnout prodejem kvalitních značkových komponent s nízkou poruchovostí, s kvalitním, rychlým servisem. Na trhu jsou stovky firem nabízejících vše co se snadno prodává. To ale ke spokojenosti zákazníka nestačí,  není rozumné ani seriozní prodávat zboží, které v budoucnu hrozí lavinou reklamací. To se nevyplatí zákazníkům ani firmě.
 
Proto je servis hlavním bonusem, který Vám PROFI-Comp dokáže nabídnout. Když už se něco porouchá, dokážeme zajistit běžné opravy PC, diagnostiku závad, záchranu dat, odvirování, kompletní instalace  operačního systému, ale dokázali jsme zákazníkům pomoci i s odblokováním zaheslovaného BIOSu základní desky, přehráním BIOSů, výměnami displejů notebooků.

V případě záruční opravy vašeho počítače umíme nabídkout zapůjčení náhradního dílu místo kusu který právě reklamujete a udržet tak váš počítač v provozu i po dobu, kdy by jinak čekal na vyřešení reklamace. Po dohodě je možné sjednat i zapůjčení celého počítače nebo notebooku po dobu opravy vašeho zařízení.

V neposlední řadě bych rád aby se PROFI-Comp stal příjemnou prodejnou, kde dostanete nejen kvalitní zboží, ale i pomoc a maximální technickou podporu. Věřím, že vždy nabídneme takové zboží, které má slušnou kvalitu za rozumnou cenu a věřím že i Vy se časem přesvědčíte, že nejsme pouhý dodavatel ale i Váš spolehlivý partner dozírající abyste nekoupili nějakou "past". Jako jezdíte pro auto s mechanikem, pro počítač nebo příslušenství přijďte do PROFI-Compu.

V neposlední řadě zdravím své bývalé kolegy se kterými jsem měl tu čest v letech 1999-2006 pracovat v Pentě Strakonice a děkuji jim za skvělá léta s nimi strávená, stálou přízeň a podoporu, i ochotu pomoci jejíž přínos pocítíte i vy, zákazníci PROFI-Compu.

Těším se s Vámi na brzkou shledanou u nás na obchodě.

Váš Michal Zámečník

» Novinky
03.12.2006: Nová internetová prezentace
Dnes spouštíme novou verzi internetových stránek!
» Anketa
Uvítali byste u nás možnost nakoupit vánoční dárky ještě na Štědrý den?


Celkem hlasovalo: 13381

© 2006 Profi-Comp.Net & phpRS redakční systém